Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Кохання, він і вона

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 15.02.2015, 00:24   #1
MaRikka
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 14.02.2015
Повідомлень: 2
За замовчанням Не знаю як бути

Привіт, дівчата. В мене така проблема. Мені 19, зустрачіюся з хлопцем уже вдруге. Майже рік тому у нас були стосунки які тривали 6 місяців ( це був мій перший досвід). Закінчилося тим, що я пішла від цієї людини, бо хлопець хотів близькості,(я проти сексу до весілля),хоча, при цьому ми навіть не цілувалися...Через деякий час в мене з*явилися нові стосунки, вони не тривали довго, але уже цей кавалер навчив як правильно і головне приємно цілуватись
Тепер знову зав*язалися стосунки з колишнім. Сталося так, бо я лежала в лікарні, а він був єдиним хто до мене приходив...спочатку це була банальна вдячність і залишки старих почуттів...а зараз навіть не знаю...За час що ми не бачились я змінилася, подорослішала...Розумію що він хороша людина, вихований, порядний і тд..але мене лякає що: по перше я його не люблю, по друге його ставлення до сексу. Коли сказала, що боюся відповідь мене шокувала - давай підем попробуєм
я не знаю як бути...В матері поради навіть не питаю...вона цілковито за нього, навіть попри причину нашого розставання, каже що не знайду нікого більше собі, ніхто не буде так до мене ставитись...я майже в це повірила...не хочу його, стараюся ця перебороти.. деколи виходить..але лякає думка прожити так все життя...
Вибачте за помилки і довжину тексту, сподіваюся на ваші поради) дякую
MaRikka поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Мітки
кохання, стосунки, секс


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 02:22.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору