Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Магія

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 09.07.2014, 15:26   #1
sasha
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 09.07.2014
Повідомлень: 1
За замовчанням Яке моє призначення?

Доброго дня, шановні дівчата та жінки!

Ця тема для тих, хто цікавиться пізнанням себе та саморозвитком..

Багато людей живучи, йдучи своїм життєвим шляхом, здобуваючи власні перемоги та поразки, набиваючи гулі, ставить собі питання: для чого я живу? в чому полягає сенс мого існування? в чому полягає моя життєва місія? Адже кожна душа народжується на Землі не випадково, кожна людина повинна пройти свої життєві уроки, виконати своє призначення...

Хтось інтуїтивно приходить до цього ще в молодості, комусь потрібні для цього роки і він приходить до цього у зрілому віці, а хтось проживши ціле життя, так і не дійде до цього...Хтось складає свій життєвий екзамен, а хтось - ні, того відправляють вчитись на другий рік...

Існують різні методики розпізнання себе, своєї істинної природи: астрологічні, нумерологічні, аюрведичні та інші...і всі вони, якщо серйозно цим займатись, працюють..

Я займаюсь двома методами пізнання себе.

Перша езотерична методика - власне та, про яку я розовідав трохи вище: це діагностика життєвих призначень людини (а їх існує кілька), виходячи з дати народження людини, яка обумовлена кармічно, побудова матриці долі людини та корекція негативних проявів вроджених енергій, які притаманні тій чи інший людині..Адже ідеальних людей серед нас немає, всі ми в тій чи іншій мірі несемо за собою свій кармічний вантаж...

Друга методика - діагностика та визначення вродженого соціонічного типу людини, який обумовлює її світогляд, поведінку, прояв людини в соціумі...Крім власне розпізнання свого соціонічного типу, соціоніка вчить краще розуміти людей інших типів, адже між різними соціотипами існують різні типи взаємодій: від дуже комфортних до не дуже...Якщо перший метод - езотеричний, то соціоніка - це вже ближче до психології..

Буду радий, якщо мої знання і досвід комусь знадобляться на цьому форумі...

Останній раз редагувалося Оксана; 11.07.2014 в 11:06.
sasha поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.08.2014, 10:38   #2
Весна
Наш знайомий
 
Аватар для Весна
 
Реєстрація: 26.01.2012
Повідомлень: 48
За замовчанням

sasha, можливо моє запитання трохи не по темі, але можливо у тебе є відповідь: чи може вплинути на подальшу долю людини те, що вона у віці 14-ти років не з власної волі стала хресною мамою своєї 8-літньої сестри. Тобто, чи може бути так, що під час обряду хрещення щаслива доля старшої сестри перейшла молодшій?
Весна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Мітки
саморозвиток, самопізнання, соціоніка, життєве призначення


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 06:25.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору