Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Школа краси

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 27.07.2012, 15:18   #1
Bella
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 24.07.2012
Адреса: Івано-Франківськ
Повідомлень: 4
Вопрос Розтяжки на тілі

Під час вагітності десь на 5 чи 6 місяці у мене з"явились розтяжки.Тоді я не надавала цьому значення.А після народження донечки,коли животик зник,замітила як це не гарно.Можливо хтось знає дієві способи,як позбутися розтяжок???
Bella поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.07.2012, 09:21   #2
Весна
Наш знайомий
 
Аватар для Весна
 
Реєстрація: 26.01.2012
Повідомлень: 48
За замовчанням

На жаль, тут вже нічим не зарадиш . Потрібно було мастити живіт спеціальним кремом ще під час вагітності. Тоді б вони не були такими помітними.
Весна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.07.2012, 10:45   #3
Bella
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 24.07.2012
Адреса: Івано-Франківськ
Повідомлень: 4
За замовчанням

Якось у журналі вичитала,що розтяжок до 1 року, можна позбутися методом лазерного шліфування.Але чи є це безпечним?!
Bella поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.07.2012, 14:35   #4
Краля
Наш знайомий
 
Реєстрація: 30.09.2011
Повідомлень: 26
За замовчанням

нічого не буває безпечного, навіть солярій не є таким. Я десь читала, що поки розтяжки нові, то можна спробувати їх мастити спеціальним кремом, так вони будуть не дуже помітні, але не зникнуть зовсім, на жаль. А ось старі масти не масти так і залишаться на все життя.
Краля поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.07.2012, 14:19   #5
Maria
Користувач
 
Реєстрація: 02.07.2012
Повідомлень: 20
За замовчанням

Коли була вагітною, ясна річ, теж переживала за розтяжки й питала лікарку, як їм запобігти. Почула, що застрахуватись від них не можна. Їх поява залежить від еластичності шкіри. Тобто, чим молодша жінка і спортивніша, а ще, певно, й генетика має значення, тим менш імовірна поява розтяжок. Щоправда, лікарка для мого заспокоєння радила маститись отим спеціальним кремом. В результаті маю однісіньку ледь помітну розтяжку. Але, думаю, що це не через крем, мені просто пощастило, бо і народжувала після 25-ти, і не надто переобтяжую себе спортом, і кремом мастилась через раз.
Але маю подругу, яка після пологів виявила в себе багато розтяжок. Однак вона не переймається. По-перше, це нічого не дасть, по-друге, щоб бути привабливою для чоловіка важливі зовсім інші речі і взагалі чоловік, який любить, розтяжок не бачить (тим більше, якщо при ньому про них не згадувати), а по-третє, з ясувалось, що на засмаглій шкірі вони менше помітні.
Зрештою, бувають і гірші проблеми. Так що не переймайтесь дрібницями
Maria поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.08.2012, 13:06   #6
Bella
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 24.07.2012
Адреса: Івано-Франківськ
Повідомлень: 4
За замовчанням

Чоловік навпаки каже щоб я про розтяжки не думала,бо ж не жоджу постійно в топах чи купальниках))Maria,ти кажеш,що на засмаглій шкірі менше помітні розтяжки...я теж це замітила,тому що у мене смуглява шкіра,а от подруга білезна як сніг)) і у неї зараз більше вони помітні.Але чим старіші розтяжки, тим вони стають білішими,так що у неї потім можуть бути менш помітні))А ще я худенька,і ніяк не можу поправитись,і можливо через це у мене й виникло так багато розтяжокА який ви б порадили крем???
Bella поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.08.2012, 09:28   #7
Maria
Користувач
 
Реєстрація: 02.07.2012
Повідомлень: 20
За замовчанням

На жаль, не пам ятаю назви того крему, яким користувалась, навіть приблизно. Але, думаю, різниця між тими кремами не принципова. Поцікавтеся в аптеці або у свого лікаря.
А щодо топів і купальників, то хіба нема інших гарних майок (не топів)? Та ж топи пасують далеко не всім, а носять їх чомусь усі. Є такі гарні майки, блузки і модні, і сексуальні, які і підкреслять, що треба, і приховають зайве, то чому топами перейматись? Зрештою, навіть якщо ваша фігура, бюст, талія дозволяють носити топи і виглядати на мільйон доларів (а не так, як це часто буває, ніби дівчина в топі -- це дріжджове тісто, що намагається будь-що з того топа вилізти), то можна зверху накинути щось звабливо прозоре: розтяжки -- не шрами, і під такою накидкою вони не будуть помітні.
А щодо купальників, то, ясна річ, усі знають, що вони бувають закриті і з усілякими вирізами. Крім того, разом з ними можна носити парео, які більше прикрасять фігуру, ніж хто-зна який відкритий купальник
Maria поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.03.2014, 13:14   #8
MolokovaK
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 28.03.2014
Повідомлень: 2
За замовчанням

в мене була та ж проблема. розтяжки після вагітності, пішла до лікаря консультуватися що до позбуття розтяжок лазером. лікар папався хороший , порадив меня крем від розтяжок зовсім недорогй, гривень 30-40 коштував, Бейбілайн, повну назву вже не памятаю, та він реально допоміг позбутися цих жахливий розтяжок)) купувала на Технопорталі (сайт ) в розділі "краса та здоровя" , там хороші ціни)
MolokovaK поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.05.2014, 12:59   #9
Інтуїція
Один з нас
 
Аватар для Інтуїція
 
Реєстрація: 09.01.2014
Адреса: Україна,Київ
Повідомлень: 60
За замовчанням

Кажуть,муміє допомагає
Інтуїція поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 20:51.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору