Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Школа краси

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 28.03.2012, 13:53   #21
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

Взагалі то такі дієти де скидають 5 кг. за 5-7 днів, це просто катастрофа для організму. Вони допустимі хіба що не більше чим раз в рік, і то треба правильно харчуватися. Найкраще обирати дієти в яких за тиждень можна скинути 1-2кг, не більше, вони і корисніші і менша ймовірність повернення ваги. В тому то переважно і роблять помилку, намагаючись чим скоріше схуднути, адже як Аліна казала, втрачається не жир, а вода.
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.03.2012, 16:16   #22
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

Знову ж таки дивлячись як хто. Якщо я за кілька днів скину 5 кг, то набиратиму їх розпихаючи шлунок під завязку десь до місяця часу. Тому експерс-дієти то для мене.
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.03.2012, 05:28   #23
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

Але ж вони шкідливі для організму, коли різко худнути- то внутрішні органи опускаються. Я знаю , бо це у дуже юному віці різко похудала, а потім узі, лікарі, крики мами, і прохання лікаря більше не худати так раптово, і набрати трохи вагу, проте повільно.
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.03.2012, 12:44   #24
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Дівчаточка, повикидайте всі ті хула-хупи! Я колись в дитинстві займалася гімнастикою, то мене батьки через проблеми зі здоровям звідти забрали. Вони не просто притискають всі внутрішні органи, але й деформують хребет навіть дорослої жінки. Лікарі казали, що під впливом хула-хуп ще й атрофуються всі мязи. моя товаришка, яка також займаляся гімнастикою, а потім її кинула коли захотіла народити дитину пішла на обстеження. то їй лікарі сказали, що у 25 річному віці її органи як у 16 річної. Моя порада -- краще нічого не їсти, прес качати зранку і ввечері ніж ризикувати власним здоровям!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.03.2012, 13:01   #25
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням

чесно нічого не їсти-це теж не вихід! колись я могла і голодувати і обмежувати себе різко,але тепер ніяк-то я починаю думати як це не корисно,то мені себе просто стає шкода,і в результаті я знову їм! колись в школі перед випускним я 5 днів нічого не їла крім яблук,схудла на 3 кг і за 10 днів вони мої рідненькі вернулись! це підходить тим ,кому потрібно схуднути на обличчі та в животі.але наприклад перед якоюсь подією!
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.03.2012, 13:06   #26
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням

ще я спеціально шукала інформацію про шоколадну дієту-відгуки досить непогані,але в негативах описано ,що в результаті обмін речовин не змінюється і звідки випливає,що результат не затримається на довго і здоров"я не прибавиться точно! але я чекаю ваших відгуків!
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.03.2012, 13:11   #27
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням

я дуже багато читаю про різновиди дієт,рекомендації дієтологів,скуповую пресу про здорове харчування,ніби і багато знаю і у зв"зку з медичною освітою багато розумію,але чомусь не можу собі допомогти! я дуже хочу схуднути,але чомусь не тоді як прийду з роботи, а відразу після того як поїм
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.03.2012, 13:16   #28
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням

доречі до дієт,що впливають на обмін речовин відносять в пергу чергу японську дієту! може хтось знає про результати після неї шось! мені вона не підходить з кількох причин-я не їм яйця ,не п"ю каву та томатний сік-тобто практично основні продукти! доречі я сиділа перед постом на дієті Доліної,правда на 3день мені стало погано в маршрутці-такий печальний кінець гарного і багатообіцяючого початку!правда я клізми не робила і нікому не рекомендую і трави не пила!
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.03.2012, 13:37   #29
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

Цитата:
Дівчаточка, повикидайте всі ті хула-хупи!
мене остаточно переконали ! Дякую, за поради )
Аліно, я на шоколадній дієті сиділа і сама того не знала) помітила по вазі. Перед Рідзвяними святами тиждень на обід і вечері в мене був чай без цукру і шоколадні цукерки (2-3), за тиждень 2 кг. от вам і не експерс дієта і нема стресу для організму. І живіт не виспівує, їсти не охота так щоб дуже, ну а кг після свят як не крути повернулись...просто не потрібно одразу після дієти в перший день напихатись як бузько і знову думати за дієту. треба відмовляти собі постійно і тримати вагу в нормі, цьому помагають каші, або мюслі. ввечері жменьку зїсти, кефіром, йогуртом запити і ні їсти не хочеться, і вага ні на грам не збільшується. Все це випробована на собі і на мамі ми разом таким страдаєм))))
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.03.2012, 21:53   #30
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням

доречі сама хочу спробувати з наступного тижня! там є особливість- за день потрібно вживати 100гр чорного шоколаду,без домішків,запивати потрібно лише кавою,бо вона підвищує обмін речовин в середньому на 5-6% +води скільки хочеш-мінімум 1,2л! потрібно худнути в травні на весілля до одногрупниці йду
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 22:17.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору