Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Моя історія

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 22.02.2012, 13:09   #1
манюня
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 22.02.2012
Повідомлень: 4
За замовчанням Мої "Американські гірки"

Придбавши Ваш журнал в кіоску та прочитавши статтю про Надію Хаднас,хочу розповісти свою історію-маю надію,що комусь вона буде повчальна.В одній інтелігентній сім'ї була дочка:відмінниця,помічниця.Сім'я була працьовита хоч батьки й мали пристойну зарплату,але вдома після роботи не відпочивали бо мали 7соток суниці,4-6 свиней,бичків,близько гектара городу.Старший син та молодша донька їм допомагали-на літніх канікулах працювали в колгоспі,на консервному заводі,на городах та вдома по господарству.І ось коли дочці виповнилось 14 років працюючи на канікулах на заводі вона знайомиться з хлопцем старшим за неї на 6 років і почалося кохання-зітхання.До закінчення 9го класу я була вагітна.Зізнавшись мамі я вислухала хвилю звинувачень і ведикт-АБОРТ,я відповіла - НІ.Мама начебто згодилась і запропонувала мені поїхати в районну лікарню "для консультації у лікаря".Вже біля лікарні я дізналась,що мама привезла мене на підпільний аборт і мене чекав лікар,для того щоб вбити мою дитину - втікла тоді від мами і приїхала до дому.Далі було одруження з батьком дитини і я стала мамою гарненької дівчинки в 15 років.Рідні чоловіка ставились до мене м'яко кажуче вороже,а нашу донечку інакше як ви......м не називали.Я закінчивши вечірню школу,вступила до коледжу,а потім і до університету,який також закінчила,з двома дипломами і дитиною на руках роботодавці не поспішали брати на роботу,перебивались тимчасовими заробітками .В той час з чоловіком почали прикладатись до чарки і скотились на таке дно,що навіть наші друзі-пияки почали нас цуратись.Моя мама хотіла лишити мене материнських прав (дочка жила в неї)щоб хоч держава платила допомогу.Одного разу ми з чоловіком (як завжди п'яні)зустріли батька мого однокласника і він запропонував роботу у нього на пилорамі,але з умовою,не пити.На роботу пішли а умови не дотримали пили після роботи як прокляті,тоді наш роботодавець Анатолій сказав : "Якщо ви хочете позбутись пиятики,то я вам допоможу,а ні,то ви так довго не протягнете.Вам треба лікуватись від алкоголізму і я вам можу допомогти.Вирішуйте!!!!"І ми вирішили лікуватись.З свій рахунок Анатолій вилікував нас від алкоголізму (рідні відмовились заплатити за наше лікування),дав роботу,зарплату......Минуло майже 7 років,ми з чоловіком
започаткували невеличкий бізнес,у нас з Божою поміччю народилась друга донька.старша дочка вже не соромиться говорити людям,що вона наша дочка,Анатолій став для нас другим батьком.Ось такі у нас в житті "Американські гірки".Прошу вас,ті хто читатимуть мій лист,якщо біля Вас в Вашому оточенні є люди,які страждають від алкогольного дурману - протягніть їм Вашу руку допомоги,не лишайте їх на одинці з горілкою,можливо ви їх єдине спасіння.Ми допомогли вилікуватись вже двом людям.
манюня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.02.2012, 21:25   #2
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Мені завжди таких людей шкода. Бо від хорошого життя не пьєш до забуття. Щоб впасти на дно треба вагома причина. І для того щоб вибратися з того дна причина потрібна ще вагоміша. Захоплююся, що у вас вистачило сили почати все спочатку!!!!!!! Це ж яку силу волі треба було мати?! Правду ж кажуть, що головне -- це бажання, а спосіб знайдеться. І можливість також! Я вами захоплююся!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.02.2012, 05:54   #3
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

У вас велика сила волі! Побільше б людей таких було. Не побоялися народити дитину у 15. Спромоглися вивчитися з дитиною на руках. А це не легко, по собі знаю. А найголовніше перемогли алкоголь. Адже лекше не опускатися до такого, а набагато важче з того вийти.
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.02.2012, 21:56   #4
манюня
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 22.02.2012
Повідомлень: 4
За замовчанням

Насправді почати пити досить легко, та межа між нормальним життям та алкоголізмом тонка,і людина не відчуває переходу від одного стану до іншого.Тим паче в нашому суспільстві де серед дня 12річні діти можуть придбати пиво (в кращому для них випадку) і пити його на вулиці.Доречі,лікар котрий нас з чоловіком лікував сказав:"Якщо людина вживає алкоголь(в т.ч.пиво) більше чим раз на тиждень-то над цим слід задуматись".
манюня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.02.2012, 22:20   #5
манюня
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 22.02.2012
Повідомлень: 4
За замовчанням

В моєму житті часто трапляються люди які про себе кажуть:"-Я можу пити,можу не пити.-Я свою міру знаю."Це самонавіювання. А потім коли можна не пити вони вживають алкоголь. В нашому житті так склалось,що коли радість-п'ють(вживають),горе-також п'ють(вживають).Чому людина вибирає "підти на пиво","посидіти з подругами з вином/шампанським" замість приділити увагу сім'ї,дітям,батькам.Нам підсвідомо нав'язується шаблон-"без бокала нет вокала",скажу Вам - "є вокал і без бокала".Ми з чоловіком відвідуємо гостей,святкуємо весілля наших знайомих,зустрічі однокласників, ми не сидимо під час святкування "білими воронами",ми танцюємо,веселимся,тільки в наших бокалах мінералка.
манюня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.03.2012, 08:52   #6
Оксана
Модератор
 
Аватар для Оксана
 
Реєстрація: 05.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 137
Надіслати повідомлення для Оксана за допомогою ICQ
За замовчанням

Дуже дякую, манюня, за відверту історію!

Детальніше, про те, як подружжя манюні позбулося згубної звички. Хто їй допоміг стати щасливою дружиною і мамою двої донечок читайте у "Жіночому пораднику" №3 (61) квітень 2012 р.

Шановні користувачі та користувачки форуму, якщо історія Вашого життя, або Ваших родичів, друзів, знайомих не менш цікава, зголошуйтесь. Ми опублікуємо її у журналі. Анонімність гарантуємо.
Оксана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.03.2012, 19:06   #7
Весна
Наш знайомий
 
Аватар для Весна
 
Реєстрація: 26.01.2012
Повідомлень: 48
За замовчанням

манюня, я просто в захваті від вашого життєвого шляху! Прочитала у журналі вашу історію, неймовірно, ви змогли не лише підвестися зі злиднів, пияцтва, а й стати шанованими людьми, а головне залишились добрими в душі. Не кожному таке під силу. Щастя вам і Божої ласки!
Весна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.09.2012, 13:15   #8
Маша
Новенький
 
Реєстрація: 19.07.2012
Повідомлень: 12
За замовчанням

Доброго дня манюня.Можете скинути координати лікаря в якого лікувались.дякую
Маша поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 20:47.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору